تبلیغات

بررسی توانمندی‌های روستاهای کهریزک در زمینه توسعه و ایجاد اشتغال

نشست شناسایی توانمندی‌های روستاهای بخش کهریزک در زمینه توسعه و ایجاد اشتغال روستایی و توسعه گردشگری در بخشداری کهریزک برگزار شد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز ؛ جلسه شناسایی توانمندی‌های روستاهای بخش کهریزک در زمینه توسعه و ایجاد اشتغال روستایی و توسعه گردشگری با حضور توکلی کِجانی بخشدار کهریزک، رحیم‌زاده رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان ری، اعضای شورای اسلامی بخش کهریزک و دهیاران روستاهای بخش کهریزک در سالن جلسات بخشداری کهریزک برگزار شد.

حسین توکلی، کِجانی بخشدار کهریزک ایجاد اشتغال را یکی از برنامه‌های مهم دولت تدبیر و امید برشمرد و گفت: خوشبختانه در بخش کهریزک زمینه‌های ایجاد اشتغال در حوزه صنایع دستی وجود دارد که مستلزم برنامه‌ریزی و ایجاد کارگاه‌های صنایع دستی در روستاهای بخش کهریزک است.

وی روستاهای بخش کهریزک را روستاهایی با توانمندی بالای تولید صنایع دستی برشمرد و افزود: با توجه به وجود کارخانجات تولید و صادرات صنایع دستی در بخش کهریزک، بایستی از تمامی ظرفیت‌های تولید صنایع دستی در روستاهای بخش کهریزک استفاده گردد تا هم ایجاد اشتغال صورت پذیرد و هم تولیدات روستاییان بخش کهریزک عرضه شود.

گفتنی است، در ادامه جلسه حاضران نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص توانمندی‌های روستاهای بخش کهریزک در زمینه توسعه و ایجاد اشتغال روستایی و توسعه گردشگری مطرح کردند که طی آن در مورد بازدید میدانی از ظرفیت‌های روستایی در حوزه صنایع دستی و ایجاد بانک اطلاعاتی میراث فرهنگی و گردشگری روستاهای بخش کهریزک تصمیماتی اتخاذ شد.

.

باقرشهر نیوز

انتهای پیام/*

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جم آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

بزودی

جدیدترین اخبار