تبلیغات

اوزلم یلماز بازیگر نقش آسیه سریال زندگی گمشده

اوزلم یلماز

بیوگرافی اوزلم یلماز

اوزلم یلماز (Özlem Yılmaz) بازیگر زن ترکیه ای ، ۱۷ ژوئیه ۱۹۸۶ در شهر استانبول بدنیا آمده است.
او اصالتا از شهر Rizeli است ولی در شهر استانبول متولد و بزرگ شده است. او در منطقه Bakırköy استانبول بزرگ شده است.
اوزلم یلماز اولین سال تحصیل خود را در مدرسه ابتدایی Kartaltepe گذراند و بعد از اتمام دوران تحصیلات در اولین مدرسه اش، در کالج Kültür ادامه داد و دوران دبیرستانش را در دبیرستان آتاکوی جمهوریت به اتمام رساند.
اوزلم ییلماز که از کودکی آرزوی بازیگری داشت ، بعد از اتمام دوران تحصیلی اش ، شروع به آموزش دیدن بازیگری کرد.
او در موسسه خصوصی Müşfik Kenter شروع به آموزش و یادگیری بازیگری سینما و تئاتر کرد ، اما پس از مدت کوتاهی بخاطر از دست دادن پدرش ، کارها و آموزش هایش را متوقف کرد.
او پس از یکسال در مدرسه Müjdat Gezen Sanat تحصیلش را از همانجایی که ناتمام گذاشته بود ادامه داد و در سال ۲۰۰۶ از استدیو بازیگری Müjdat Gezen فارغ التحصیل شد.
اوزلم ییلماز با حضور در فیلم سینمایی Karaoğlan به کارگردانی Kudret Sabancı رسما پا به عرصه بازیگری میگذارد. این فیلم با حضور اوزلم یلماز در نقش شاهزاده سیس و ولکان کسکین (Volkan Keskin) در ژانویه ۲۰۱۳ در سینماها اکران شد. البته وی قبل از این فیلم تجربه حضور در چندین سریال را داشته است اما فیلم کارا اوغلان اولین حضور وی به عنوان بازیگر نقش اصلی بود.

یکی از مهمترین سریال های اوزلم یلماز بازی در نقش آسیه سریال زندگی گمشده می باشد.

همسر اوزلم یلماز :

او در نوامبر ۲۰۱۳ با احمد ایار (Ahmet Ayar) ازدواج کرد اما این ازدواج تنها دو سال دوام آورد و این دو در سال ۲۰۱۵ از هم جدا شدند.

اوزلم یلماز

عکس عروسی اوزلم ییلماز و احمد آیار

اوزلم یلماز

آدرس پیج اینستاگرام اوزلم یلماز : @z0lm

فیلم و سریالهای اوزلم یلماز تئاتر سال عنوان نقش ۲۰۱۳ Karaoğlan Prenses Cise Hatun تلویزیون سال عنوان نقش ۲۰۰۶ Karagümrük Yanıyor Elmas ۲۰۰۶ Felek Ne Demek Tülay ۲۰۰۶ Rüyalarda Buluşuruz Emine ۲۰۰۷ Dicle Lal ۲۰۰۷ Zoraki Koca Ayşe ۲۰۰۸ Dantel Firuze ۲۰۰۸ Servet Avcısı Zeynep ۲۰۰۹-۲۰۱۱ Unutulmaz Eda ۲۰۱۱ Dedektif Memoli Ezo ۲۰۱۳-۲۰۱۴ Kaçak Nurgül ۲۰۱۴ Emanet Zelal ۲۰۱۵ Kara Ekmek Asiye عکسهای اوزلم ییلماز بازیگر نقش آسیه

اوزلم یلماز

اوزلم یلماز

اوزلم یلماز

اوزلم یلماز

اوزلم یلماز

اوزلم یلماز

اوزلم یلماز

اوزلم یلماز

اوزلم یلماز

اوزلم یلماز

اوزلم یلماز

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جم آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

بزودی

جدیدترین اخبار