تبلیغات

بررسی طرح ایجاد و واگذاری غرفه عرضه محصولات مشاغل خانگی بانوان

طرح ایجاد و واگذاری غرفه عرضه محصولات مشاغل خانگی بانوان و تامین بخشی از نیازهای مالی زنان سرپرست خانوار از جمله موضوعاتی بود که در کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان بهارستان مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، نشست کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان بهارستان به ریاست سیف‌الله علامی معاون برنامه‌ریزی، اداری و مالی فرمانداری شهرستان بهارستان و با حضور سایر اعضای این کارگروه در محل سالن جلسات پیامبر اعظم صلی‌الله علیه و آله وسلم فرمانداری بهارستان برگزار شد.

سیف‌الله علامی، معاون فرماندار شهرستان بهارستان طی سخنانی در این نشست اظهار داشت: کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان با هدف دستورالعمل اجرایی طرح کارورزی دانش آموختگان در محیط کار و همچنین بررسی مشکلات و موانع موجود در راستای اجرای کامل رونق اشتغال و ایجاد غرفه‌های کسب و کار برای مشاغل خانگی و زنان سرپرست خانوار تشکیل شد.

وی در ادامه با بیان اینکه تصمیمات موثری در جهت رفع موانع موجود بر سر راه موضوعات جلسه گرفته شد، تصریح کرد: در طول جلسه هریک از اعضای کارگروه حاضر، گزارشی از اقدامات به عمل آمده از اجرای طرح و روند انجام آن را ارائه کردند.

معاون برنامه‌ریزی، اداری و مالی فرمانداری شهرستان بهارستان در رابطه با دیگر موضوعات بررسی شده در این جلسه، اذعان داشت: بررسی طرح ایجاد و واگذاری تعدادی غرفه در پارک بانوان شهرصالیحه در جهت عرضه محصولات مشاغل خانگی و تامین بخشی از نیازهای مالی برای زنان سرپرست خانوار از جمله مصوبات حائز اهمیت این کارگروه در جلسه برگزار شده به حساب می آید.

وی درپایان باتوجه به اینکه تصمیمات موثر و خوبی در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان بهارستان گرفته شد، خاطرنشان کرد: روند پیشبرد اهدا کارگروه رضایت‌بخش است و درپایان جلسه اعضا پیشنهادات و طرح‌های خود را جهت بررسی ارائه کردند که در جلسات بعدی در این خصوص بحث خواهد شد.

انتهای پیام/*

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جم آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

بزودی

جدیدترین اخبار