تبلیغات

با تسهیلات ۴۰ میلیون تومانی سایپا، صاحب سراتو شوید!

در پی اعلام شرایط فروش مختلف توسط شرکتهای مختلف خودرویی، سایپا نیز از این قافله عقب‌نمانده و تسهیلات ویژه ای را برای فروش دو خودروی ساینا و سراتو اعلام‌نمود.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، در پی اعلام شرایط فروش مختلف توسط شرکتهای مختلف خودرویی، سایپا نیز از این قافله عقب‌نمانده و تسهیلات ویژه ای را برای فروش دو خودروی ساینا و سراتو اعلام‌نمود.

در این اطلاعیه برای خودروی سراتو تسهیلات ۴۰میلیون‌تومانی، ۳۵میلیون‌تومانی، ۳۰میلیون‌تومانی و ۲۵میلیون‌تومانی با بهره ۹ تا ۲۲ درصد ارائه کرده‌است که مشتریان می‌توانند طبق نقدینگی خود از تسهیلات ارائه‌شده بهره‌ببرند.

طبق این بخشنامه‌جدید، قیمت سراتو ۱۰۴میلیون‌وصدو‌پنجاه‌و‌هشت هزار‌تومان و قیمت ساینا ۲۵میلیون و نهصد هزار‌تومان تعیین‌شده است. البته متقاضیان‌خرید این دو خودرو باید به مبلغ مالیات که به این اعداد اضافه می‌شود نیز توجه‌کنند.

با تسهیلات ۴۰ میلیون تومانی سایپا، صاحب سراتو شوید!

همچنین در این‌بخشنامه برای خودروی‌ ساینا؛ تسهیلات ۱۰میلیون‌تومانی، ۸میلیون‌تومانی و ۶میلیون‌تومانی تعیین‌شده‌است. بهره این تسهیلات نیز از ۰ تا ۲۲ درصد تعیین‌شده‌است. تسهیلات بدون‌بهره این‌بخشنامه برای فروش ۶ماهه بوده و نقدینگی بالایی نیاز دارد.

نکته قابل‌ذکر در این بخشنامه فوری‌بودن فروش و تحویل‌فوری خودروهای‌ ساینا و سراتو به مشتری است که بر خلاف رویه این‌شرکت در بخشنامه‌های قبلی‌است. طبق اخباری که در بعضی از رسانه‌های منتشر‌شده‌است، این گروه‌خودروسازی به احتمال‌زیاد برای دیگر خودروهای پرفروش خود نیز تسهیلات‌ خوبی ارائه‌خواهد‌کرد که در بهمن‌ماه و در دهه‌فجر اطلاع رسانی خواهد شد./چرخان

انتهای پیام/*

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جم آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

بزودی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار