تبلیغات

 در سال پیش رو افزایش قیمت بنزین نخواهیم داشت

طبق گفته ی یکی از اعضای کمیسیون در سال۹۷ قیمت بنزین افزایش نمی یابد، و با حذف تبصره ۱۸ و مخالفت نمایندگان بالارفتن قیمت بنزین کاملا منتفی شده است و دولت برای اشتغال زایی برنامه ای دیگر را مطرح می کند.

بر اساس آخرین اخبار روز اعلام شده در سال آتی قیمت بنزین و نفت تغییر نخواهد کرد و خبر افزایش قیمت سوخت شایعه است. برای اینکه از جزییات خبر آگاه شوید با ما همراه باشید.

سال۹۷ قیمت بنزین افزایش نمی یابد

جبار کوچکی نژاد یکی از اعضای کمیسیون تلفیق بودجه اعلام کرد در سال آتی قیمت بنزین افزایش نخواهد یافت. نمایندگان با اتفاق آرا با تبصره ۱۸ لایحه بودجه  که مبنی بر درآمد دولت از منابع انرژی است، مخالفت کردند.

سال97 قیمت بنزین افزایش نمی یابد

کوچکی‌نژاد همچنین ادامه داد: با مخالفت نمایندگان تبصره ۱۸ لایحه بودجه منتفی شد و طبعا در سال پیش رو قیمت نفت و بنزین گران نخواهد شد. در این تبصره آمده است که بودجه ۱۷ هزار و ۴۰۰ میلیارد دولت از طریق انرژی و نفت و بنزین تامین می شود. و جهت اشتغال زایی برنامه های دیگری در دست کار قرار خواهد گرفت.

در طی ماه جاری صحبت ها درباره بالارفتن قیمت بنزین تا ۱۵۰۰ تومان هم مطرح شد که شایعاتی بیش نبوده.

اما اینکه آیا دولت بنزین را دوباره در سال آینده سهمیه بندی خواهد کرد یا نه، هنوز خبری در دست نیست. لایحه بودجه سال ۹۷ با آرای نمایندگان اجرایی می شود.

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جم آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

بزودی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار