تبلیغات

طرح آموزش اشتغال بانوان بی‌سرپرست شهرصالحیه باید حمایت شود / به شرکت‌کنندگان در این طرح وام خوداشتغالی تعلق می‌گیرد

رئیس اداره میراث فرهنگی بهارستان، رباط‌کریم و اسلامشهر از اجرای طرح آموزش اشتغال بانوان بی‌سرپرست خبر داد و گفت: به شرکت‌کنندگان در طرح آموزش اشتغال بانوان بی‌سرپرست، وام خوداشتغالی با سود ۴ درصد داده می‌شود.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، حمید کریمی ، رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان‌های بهارستان، رباط کریم و اسلامشهر به لزوم توجه و حمایت زنان سرپرست خانوار اشاره کرد و اظهار داشت: از طرح آموزش اشتغال بانوان بی‌سرپرست در سرای محله صالحیه طی دو رشته خیاطی و قالیبافی حمایت می‌کنم.

وی در ادامه با ابراز رضایت از عملکرد علیرضا قربانی به‌عنوان شهردار شهرصالحیه، گفت: علیرضا قربانی، یکی از شهرداران برتر استان تهران است که در طول دوران خدمت خود در شهرصالحیه کارنامه قابل قبولی از خود به‌جا گذاشته است.

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان‌های بهارستان، رباط کریم و اسلامشهر با تاکید بر این‌که اجرای چنین طرح‌های در سطح استان تهران باید افزایش یابد، عنوان کرد: اجرای این طرح از برنامه‌های مغفول در شهرداری‌های کشور است که بدون تردید از پراهمیت‌ترین طرح‌های مجوعه مدیریت شهری صالحیه به‌حساب می‌آید.

وی بر لزوم حمایت از چنین طرح‌هایی تاکید کرد و بیان داشت: با تمام توان برای حمایت از این طرح سودمند دست به کار خواهیم شد و مطمئناً اجرای طرح آموزش اشتغال بانوان بی‌سرپرست توفیقات اجتماعی بسیاری را متوجه این شهر خواهد کرد.

کریمی در پایان با توجه به نحوه حمایت این اداره از طرح شهرداری شهرصالحیه، خاطرنشان کرد: به تمام کسانی که طی اجرای طرح در این محل آموزش ببینند و به یک ‌نیروی کیفی و مستقل تبدیل شوند تا ۱۰ میلیون‌ تومان وام خوداشتغالی با سود ۴ درصد پرداخت می‌شود تا علاوه بر کمک به بهبود روند زندگی شهروندان، در راستای اقتصاد مقاومتی نیز گام‌هایی برداشته شود.

انتهای پیام/*

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جم آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

بزودی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار