تبلیغات

غوغای طرفداران ماکان بند در جشنواره موسیقی فجر

شب گذشته در قالب سی وسومین جشنواره موسیقی فجر، کنسرت گروه ماکان در سالن همایش ایرانیان برگزار شد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز،شب گذشته ۲۶ دی ماه در سی وسومین جشنواره موسیقی فجر، کنسرت گروه ماکان در سالن همایشایرانیان برگزار شد.

هواداران گروه ماکان با استقبال بسیاری سالن ایرانیان را پر کردند و آماده یک کنسرت پرهیجان در جشنواره فجر بودند.

پیش از شروع کنسرت قطعات مختلف آلبوم «دیوونه بازی» به صورت ریمیکیس توسط امیر میلاد نیکزاد و یاشار خسروی به اجرا درآمد. در ادامه با شمارش معکوس برای شروع کنسرت این گروه آغاز شد. قطعه «چشای تو » شروع کننده کنسرت بود.

امیرمقاره یکی از خوانندگان این گروه ضمن تشکر از هواداران گفت: امشب هم می خواهیم شب بی نظیری را رقم بزنیم. در این چند روز ویدیوهایی دیدیم که خیلی دردناک بود. خیلی سخت است که ببینی مادر یا پدری و یا همسری عزیزش را از دست بدهد. خیلی سخت است که در قلب دریا باشی و بسوزی. می‌خواهیم به احترام شهدای حادثه تلخ «نفتکش سانچی»، یک دقیقه سکوت کنیم.

این گروه اجرای شب گذشته را تقدیم به خانواده محترم و داغدار شهدای «سانچی» کردند. بعد از سکوت یک دقیقه ای به احترام شهدای نفتکش «سانچی»، قطعه «بازیچه» اجراشد. سپس هواداران قطعات «دلگیری» ، «دیونه بازی» با همراهی با امیر مقاره و رهام هادیان همخوانی کردند.

رهام هادیان خواننده دیگر گروه با تشکر از این همخوانی گفت: از همه شما واقعا ممنونیم که باعث شدید آرزوهایی که در خوابهم نمی دیدیم تبدیل به واقعیت شوند.

بعد از اجرا این قطعات، دو خواننده برای استراحت کوتاهی از  صحنه خارج شدند و یاشار خسروی با تکنوازی ساکسیفون قطعه ای را اجرا کرد.

در بخش دوم برنامه، رهام هادیان  به اجرای قطعه ویژه اسپانیایی پرداخت. پس از آن «هر بار این درو» با نور پردازی پر هیجان اجرا شد. حاضران در سالن در زمان اجرای این قطعه هیجان بسیار بالایی داشتند.

در ادامه مخاطبان این کنسرت در اجرای قطعات «مثل کوه» و «ای داد » با گروه ماکان همخوانی کردند.

سپس رهام هادیان و امیر مقاره از هواداران خواستند که نور گوشی موبایل خود را روشن کنند و با آنها همراه باشند. «شیک» و «یه لحظه نگام کن» قطعات دیگری بودند که با استقبال هواداران مواجه شدند.

در طول کنسرت رهام هادیان و امیر مقاره از یاشار خسروی (ساکسفون) انوشیروان تقوی (گیتار) ، احمد عباس نیا (درامز)، مجید عطرلی (گیتار باس)، مهران فرشی (پرکاشن ) و سهیل اباذری (کیبورد) تشکر کردند.

در پایان کنسرت با نظر هواداران پر شور این گروه در سالن، قطعه «دلگیری» با توجه به استقبال ویژه و همخوانی مردم، دوباره به اجرا در آمد.

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان 

انتهای پیام/*

ا/۴۴۴

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جم آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

بزودی

جدیدترین اخبار