تبلیغات

سقوط کارگر به داخل چاه ۱۷ متری + عکس

کارگری هنگام کار در ساختمان در حال ساخت به داخل چاهی به عمق ۱۷ متر سقوط کرد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، کارگری هنگام کار در ساختمان در حال ساخت به داخل چاهی به عمق ۱۷ متر سقوط کرد.

ساعت ۸:۳۵ صبح امروز در پی تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ و اعلام سقوط یک نفر به داخل چاه، ستاد فرماندهی آتش‌نشانی تهران بلافاصله گروه امداد و نجات پنج این سازمان را به محل حادثه درشهرک ولیعصر(عج)، خیابان میلان پنج رهسپار کرد.

جواد مرادزاده افسر آماده منطقه چهار عملیات سازمان آتش‌نشانی درباره جزئیات حادثه اظهار کرد: داخل یک ساختمان در حال احداث، یک حلقه چاه به عمق ۱۷ متر برای تست استحکام خاک حفر شده بود که به منظور جلوگیری از سقوط افراد بر روی دهانه این چاه تعدادی تخته چوب گذاشته شده بود.

وی تصریح کرد: یکی از کارگران ساختمانی که مردی چهل و دو ساله و افغانستانی بود به هنگام گذر از روی دهانه چاه ناگهان به علت بی‌احتیاطی و قدم گذاشتن برروی تخته‌ها، به داخل این چاه سقوط کرد.

مرادزاده تصریح کرد: آتش‌نشانان و نجاتگران به سرعت در محل حادثه حضور یافته و به کمک کارگر حادثه‌دیده شتافتند، آتش‌نشانان ابتدا به وسیله دستگاه دم (سیستم هوارسانی) به داخل چاه هوا تزریق کردند و سپس با به‌کارگیری تجهیزات با دقت تمام و رعایت موارد ایمنی در کمترین زمان ممکن، این کارگر را از عمق چاه خارج کردند.

بنابر اعلام پایگاه خبری ۱۲۵؛ این کارگر چهل و دو ساله که از ناحیه پاها و گردن اظهار درد و ناراحتی می‌کرد، بی‌درنگ برای انتقال به بیمارستان به عوامل اورژانس حاضر در محل تحویل داده شد.

تسنیم

انتهای پیام/*

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جم آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

بزودی

جدیدترین اخبار