تبلیغات

نمونه سوال تفکر و سواد رسانه ای دهم انسانی نوبت دوم با پاسخ تشریحی

دانلود رایگان نمونه سوال تفکر و سواد رسانه ای دهم رشته انسانی نوبت دوم خرداد ماه با پاسخ

نمونه سوال تفکر و سواد رسانه ای دهم انسانی نوبت دوم با پاسخ تشریحی

در این پست برای شما کاربران فرادبیر نمونه سوال دهم انسانی نوبت دوم (خرداد ماه) درس تفکر و سواد رسانه ای همراه با جواب را قرار داده‌ایم. تعدادی از سؤالات آمده در این فایل‌ها را در زیر می‌بینید:

چگونه رسانه‌ها با تداعی معانی باعث اقناع مخاطب می‌شوند؟ بازنمایی را تعریف کنید. هدف سواد رسانه‌ای چیست؟ مهندسی معکوس در رسانه یعنی چه؟ تفاوت رسانه‌های یک سویه و دو سویه در چیست؟ کارکرد تلفن همراه در اروپا و آسیا شرقی چه تفاوتی با یکدیگر دارند؟ اخبار و اطلاعات زرد چگونه‌اند؟ یکی از راه‌های اثرگذاری رسانه‌ها چیست؟

و …

با توجه به اینکه این کتاب رشته انسانی با رشته‌های ریاضی و تجربی یکی هست، نمونه سؤالات رشته‌های دیگر نیز در فایل‌های زیر برای شما دانش آموزان قرار گرفته است.

نوع فایل: pdf

دانـــــلود سوالات تفکر و سواد رسانه ای دهم انسانی نوبت دوم ۹۶ با جواب استان تهران(سرای دانش فلسطین) دانـــــلود سوالات تفکر و سواد رسانه ای دهم انسانی نوبت دوم ۹۶ با جواب استان تهران(سرای دانش حافظ) دانـــــلود سوالات تفکر و سواد رسانه ای دهم انسانی نوبت دوم ۹۶ با جواب استان تهران(سرای دانش سید خندان) دانـــــلود سوالات تفکر و سواد رسانه ای دهم انسانی نوبت دوم ۹۶ با جواب استان تهران(سرای دانش سعادت اباد) دانـــــلود سوالات تفکر و سواد رسانه ای دهم انسانی نوبت دوم ۹۶ استان تهران(سرای دانش رسالت)

هم چنین می توانید بقیه نمونه سوالات را از لینک زیر دانلود کنید

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جم آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

بزودی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار