تبلیغات

بازیگری که پیشنهاد همکاری با مهران مدیری را رد کرد!

پانته‌آ‌ بهرام: پیشنهاد همکاری مهران مدیری را نپذیرفتم/ حمید عسکری: دیگر امیرحسین رستمی را دوست ندارمبه گزارش حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ پانته‌آ بهرام از بازیگران سینما و تلویزیون، با حضور در برنامه «من و شما»، در پاسخ به این سوال که چقدر دیوانگی در زندگی اش داشته، عنوان کرد: خیلی زیاد این اتفاق رخ نداده است.

وی سپس درباره سن و سالش گفت: مدام در فضای مجازی می‌گوییم بیایید این اعداد را از زندگی مان حذف كنیم؛ سن و وزن. هیچكدام به آن عمل نمی‌كنیم. من خوشم نمی آید كه بپرسند چند سالت است. تو وقتی ١٢ ساله ای دوست داری، ١٥ ساله باشی؛ وقتی ١٥ ساله ای، دوست داری ١٨ ساله باشی و هیچ وقت از سنی كه در آن هستی رضایت نداری. اما وقتی این مسئله را حذف كنیم ، زندگی شادتری خواهیم داشت و من با این مسئله موافقم و مدت هاست این اعداد را از زندگی ام حذف کردم.

بهرام در ادامه درباره نمره انضباطش گفت: من همیشه نمره انضباطم 18 بود. من شخصیت آرام، به طرز كلافه كننده ای معصوم و به طرز حوصله سر بری ساكتی داشتم و برای همین اصلا انضباط من باید بیست می شد؛ اما چون می خواستم با بچه های دیگر همراهی كنم دو نمره ای از من كم می شد. بعدها احساس كردم نمی‌خواهم اینطور به زندگی ادامه دهم؛ چون كسالت آور بود و شاید همین یکی از دلایلی بود که باعث شد بازیگر بشوم.

پیشنهادهای مهران مدیری را رد کردم

ظلی پور درباره تکرار نشدن خیلی از نقش های خوب در کارنامه این بازیگر و عدم حضور دوباره در فیلم های طنز پرسید. بهرام برای اولین بار اعلام کرد که بعد از «توکیو بدون توقف» از مهران مدیری برای حضور در چند کار پیشنهاد داشته؛ اما قبول نکرده است.

وی گفت: مهران مدیری عزیز برای یكی دو کار خود از من دعوت به همكاری كرد؛ وسوسه جذابی هم بود. چون كارهای ایشان همیشه پر مخاطب بوده؛ اما احساس خطر در من باعث شد نپذیرم و برای همین ایشان دیگر از من دعوت نكردند و گفتند برای چی دعوت کنم، وقتی نمی‌آیی! (می خندد) اما الان دلم یك كار طنز خوب می خواهد كه آن روی سكه هم كمی مشخص شود.

آقای مهرجویی خاطرشان نبود که در هامون بازی کرده بودم

بهرام در خصوص اولین حضور خود مقابل دوربین و در فیلم سینمایی «هامون» عنوان کرد: من هنرجوی خانم گلاب آدینه بودم. یكی از مشق های كلاسی ما این بود كه خانم آدینه به دو، سه تا از ما گفتند كه وقتش است بروید و پشت صحنه ساخت یك كار حرفه ای را ببینید و ما را معرفی كردند و جالب است كه خودشان هم نیامدند. ما رفتیم و آقای مهرجویی گفتند: می آیی در این سكانس از جلوی دوربین رد شوی و من با افتخار پذیرفتم. بعد از سالها كه برای طهران-تهران تماس گرفتند ایشان این مسئله را خاطرشان نبود و من برایشان تعریف كردم.

در بخشی دیگر از گفتگو ظلی پور درباره اینکه آیا بهرام فرزندی دارد پرسید که او گفت: من بچه ندارم، فقط 2 تا گربه دارم! وی در انتها در خصوص مسئله ازدواج خود نیز گفت بگذارید این مسئله جزئی از اسرار بماند!

 دیگر امیرحسین رستمی را دوست ندارم

مهمان بعدی من و شما حمید عسکری خواننده محبوب پاپ بود که ظهر جمعه مقابل آرش ظلی پور نشست. وی در بخش عکس ها با دیدن تصویر امیرحسین رستمی گفت: من با امیرحسین قهر نیستم و از وقتی هنوز وارد کار بازیگری نشده بود با هم دوست بودیم اما وقتی وارد این کار شد و شناخته شده شد، دیگر رفتارش عوض شد و نتوانست خودش را مدیریت کند. با او قهر نیستم و اتفاقا همین مدتی پیش نیز با او تلفنی صحبت کردم اما دیگر دوستش ندارم!

گلزار خواننده خوبی نیست

او محمدرضا گلزار را یکی از هنرمندانی دانست که کارش را بلد است و بعد از دیدن عکس او گفت: او خیلی در كارش رشد كرده و می توانیم بگوییم الان پیشرفت خوبی كرده است و در این هیچ شكی نیست كه او یك سوپراستار است. چیزی كه در مورد رضا صادق است، این است كه تا ساعت ها می ایستد و با روی خوش با مردم عكس می‌گیرد. در حالی كه ممكن است من و خیلی ها خسته شویم و به لحاظ بدنی توانش را نداشته باشیم. وی درباره صدای این هنرمند هم گفت: رنگ صدای رضا خوب است اما از نظر من خواننده خوبی نیست.

قرار بود جای مصطفی زمانی در «قصه پریا» بازی کنم

آرش ظلی پور با اشاره به این موضوع که حمید عسکری اولین انتخاب فریدون جیرانی برای فیلم سینمایی «قصه ی پریا» بود، از عسکری درباره این موضوع پرسید.  وی گفت: در آن زمان من با آقای مرتضی شایسته قرار داد سه ساله داشتم. تست گریم هم انجام شد اما حواشی و سوء تفاهماتی به وجود آمد كه قسمت نشد در آن كار ایفای نقش كنم. فریدون جیرانی یكی از بهترین كارگردانان سینمای ماست و اگر قسمت می شد در كار ایشان ایفای نقش كنم، افتخار بزرگی نصیبم می‌شد. بازیگری خیلی كار سختی است ولی من دیگر كلا بازی نخواهم كرد.

انتهای پیام/

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جم آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

بزودی

جدیدترین اخبار