تبلیغات

رانندگان نکات ایمنی را در حین رانندگی رعایت کنند

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران گفت: همه رانندگان نکات ایمنی را در حین رانندگی رعایت کنند تا خدای‌نکرده اتفاق خاصی صورت نگیرد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز ؛ سیاوش محبی ، رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران در جمع خبرنگاران با اشاره به بارش برف در ارتفاعات محورهای مواصلاتی استان، اظهار داشت: به‌همراه داشتن زنجیر چرخ برای تردد در محورهای کوهستانی الزامی است.

وی گفت: تمام نیروهای راهور در حالت آماده‌باش قرار دارند و در مناطقی که احتمال ترافیک وجود دارد، مستقر شده‌اند تا در صورت به وجود آمدن ترافیک آن را رفع کنند.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران با اشاره به بارش باران در دیگر محورهای استان از لغزنده بودن سطح جاده‌ها خبر داد و افزود: رانندگان ضمن رعایت نکات ایمنی از سرعت و سبقت غیرمجاز اکیداً خودداری کنند. 

وی عنوان کرد: محور مواصلاتی هراز به علت کولاک شدید از ساعت ۲۰ شب گذشته تا کنون مسدود است.

محبی بیان داشت: تردد در محورهای فیرزو کوه وجاجرود و آزاد راه پردیس با زنجیر چرخ امکانپذیر است.

وی تاکید کرد: از سفرهای غیرضروری خودداری کرده و به زمان‌های بعد موکول نمایند و رانندگان با سرعت مطمئنه تردد کنند و ازعجله و شتاب پرهیز کرده و تجهیزات زمستانی و ایمنی به‌ویژه زنجیر چرخ، پوشاک، تغذیه و مواد غذایی کافی به‌همراه داشته باشند.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران در پایان تصریح کرد: از همه رانندگان می‌خواهیم که نکات ایمنی را در حین رانندگی رعایت کنند تا خدای‌نکرده اتفاق خاصی صورت نگیرد و مرکز کنترل ترافیک پلیس راه استان با شماره ۷۶۲۱۹۱۰۰ به‌طور شبانه‌روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است.

انتهای پیام/*

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جم آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

بزودی

جدیدترین اخبار