تبلیغات

ارتقاء کیفیت خدمت‌رسانی مطلوب به شهروندان اولویت طرح «مکنا» است

فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران گفت: ارتقاء کیفیت خدمت‌رسانی مطلوب به شهروندان اولویت طرح «مکنا» مدیریت کیفیت ناجا است.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز ؛ جلسه مدیریت طرح مکنا بعدازظهر امروز با حضور فرماندهان، مدیران ارشد و روسای کلانتری‌های فرماندهی انتظامی شرق استان تهران برگزار شد.

سردار عبدالـــرضا ناظـــری، فرمانده انتظامی شرق استان تهران طی سخنانی در این جلسه اظهار داشت: خوشایندسازی و تقویت پیشگیری اجتماعی را مهم‌ترین وظیفه فرماندهان و روسای کلانتری‌ها و پاسگاه ها در طرح مکنا است و حل مسائل به روش اجتماعی را مهمترین راهکار ایجاد امنیت پایدار و مطلوب در جامعه است. 

وی رعایت حقوق شهروندی را اصل اساسی در کسب اعتماد مردم برشمرد و تصریح کرد: اقدامات روسای کلانتری‌ها باید به‌گونه‌ای باشد که احساس امنیت را برای شهروندان به‌همراه داشته باشد. 

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اصل ولایت‌پذیری در کارکنان فرماندهان انتظامی شرق استان تهران گفت: با کیفیت‌ترین نیروها باید در کلانتری‌ها به کارگیری شوند و روسای کلانتری‌ها باید نسبت به وضعیت ظاهری و انضباط کارکنان حساسیت نشان داده و در بحث رسیدگی به امورات مردم و بحث تجزیه و تحلیل جرایم شخصاً اقدام کنند.

سردار ناظری با اشاره به تعامل پلیس و مردم، افزود: یکی از راه‌های پیشگیری از سرقت، توجه جدی به امر آموزش همگانی است و در این ارتباط فرماندهان کلانتری‌ها و پاسگاه‌ها می‌توانند با استفاده از ظرفیت‌های مردمی و دخالت دادن آنان در راستای پیشگیری از جرم موفق عمل کنند. 

این مقام ارشد انتظامی بیان داشت: فرماندهان و روسای کلانتری‌ها باید با درایت و هوشمندی به تحلیل شرایط اجتماعی و جغرافیایی جرائم پرداخته و با تنظیم برآوردی صحیح از جرم، فرآیند پیشگیری و مقابله با سرقت را مدیریت کنند.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران در پایان کلانتری‌ها را ویترین ناجا دانست، تصریح کرد: در این ویترین باید بسیار زیبا و بهترین‌ها قرار گیرند، که وضعیت ظاهری را رعایت و به مسائل معنوی اهتمام داشته باشند.

انتهای پیام/*

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جم آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

بزودی

جدیدترین اخبار