تبلیغات

برف بهارستان را سفید پوش کرد / شادی کودکان بهارستانی از نخستین برف زمستانی

نخستین برف زمستانی شهرستان بهارستان را همانند سایر نقاط استان تهران سفیدپوش کرد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز ؛ شب گذشته نخستین برف زمستانی در شهرستان بهارستان همزمان با دیگر نقاط استان تهران شروع به بارش کرده است و همچنان ادامه دارد، که سبب تعطیلی مدارس شهرستان بهارستان در دو نوبت صبح و عصر شده است.

گفتنی است که از ساعاتی پس از آغاز بارش برف و به‌ویژه از صبح امروز شهروندان بهارستانی در کوچه‌ها و خیابان‌های شهرستان مشغول برف بازی و تفریح و همچنین شکرگذاری برای این نعمت اللهی هستند و شور و نشاط خاصی تمام شهرستان بهارستان را فرا گرفته است.

اما بارش برف درکنار زیبایی‌هایی که دارد و شادی و نشاطی که برای شهروندان بهارستانی فراهم کرده است سبب بروز مشکلاتی نظیر گیر افتادن خودروها در برف، یخ زدگی لوله‌های آب در برخی منازل و مشکلاتی از این قبیل شده است که در رأس آن‌ها می‌توان به یخ‌زدگی خیابان‌ها و جاده‌ها اشاره کرد که مشکلات عدیده‌ای را برای شهروندان بهارستانی ایجاد کرده است.

ناگفته نماند که مسئولان شهری سه شهرگلستان، صالحیه و نسیم‌شهر از اولین ساعات بارش برف با تشکیل ستاد مدیریت بحران و انجام عملیات ماسه و نمک پاشی در خیابان‌های شهر سعی در مدیریت شرایط دارند، اما به نظر می رسد که بارش مستمر برف و دمای پایین هوا و همچنین عدم آمادگی لازم شهرداری‌ها سبب بروز اختلالاتی در این مدیریت شده است، به گونه‌ای که خودروها برای تردد در سطح شهر با مشکلاتی مواجه شده‌اند.

از جمله نکات قابل توجه در شرایط فعلی شهرستان بهارستان این است که رانندگان تاکسی‌های خطی شهرستان در اکثر نقاط شهر حضور ندارند و به نوعی کار را تعطیل کرده‌اند و این درحالی است که در چنین شرایطی رسیدگی به وضعیت حمل و نقل عمومی جزو الزامات مدیریت شهری به حساب می‌آید.

انتهای پیام/

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جم آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

بزودی

جدیدترین اخبار