تبلیغات

نایب قهرمانی ملی پوش اسنوکر ایران در جهان

امیر سرخوش امروز(دوشنبه) در مرحله فینال رقابت های اسنوکر جهانی در مقابل یکی از قدرتمند ترین بازیکنان دنیا که سابقه چندین دوره قهرمانی جهان را در کارنامه خود دارد، شکست خورد و نایب قهرمان جهان شد.

از روابط عمومی فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس، رقابت های اسنوکر قهرمانی جهان، دوشنبه ششم آذر در مرحله فینال انجام شد و طی آن امیر سرخوش با نتیجه 8 بر 2 در مقابل یکی از قدرتمندترین بازیکنان دنیا که سابقه چندین دوره قهرمانی جهان را در کارنامه خود دارد، شکست خورد و با کسب عنوان قهرمانی جهان، مدال نقره این دوره از رقابت ها را از آن خود کرد. 

نایب قهرمانی ملی پوش اسنوکر ایران در جهان

پیش از این احسان حیدری نژاد در مرحله نیمه نهایی بازی را با نتیجه 7 بر 6 به هموطن خود امیر سرخوش واگذار کرد و به مدال برنز رقابت های جهانی دست یافت.

تیم ملی اسنوکر کشورمان متشکل از احسان حیدری نژاد، امیر سرخوش، محمد لبآبی و سیاوش مزینی به سرمربیگری کامران شهلا در این رقابت ها شرکت کرد و محمدعلی علی پور، علیرضا جوکار و محمد قینی نیز در بخش پیشکسوتان حضور داشتند.

بهزاد بیابانی مقدم، محمدعقیل مرشدی، سمیرا سادات صنعتی، علی جدیدی، فرهاد محمدی و پانته آ صادقی به عنوان داور، قضاوت مسابقات اسنوکر قهرمانی جهان را به عهده داشتند.

رقابت های اسنوکر قهرمانی جهان 27 آبان تا 6 آذر به میزبانی کشور قطر برگزار شد.

منبع: ایرنا

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جم آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

بزودی

جدیدترین اخبار