تبلیغات

خلاصه داستان و بازیگران سریال عروس استانبول

سریال عروس استانبول (به ترکیه ای : istanbullu gelin) با بازی اوزجان دنیز و آصلی انور ساخته شده است. ثریا دختری جسور و مهربان است که در دوران بچگی پدر و مادر خود را از دست داده و به همراه خاله اش زندگی می کند.

سریال عروس استانبول از یک داستان واقعی اقتباس گرفته است، داستان عشق فاروک و ثریا در بین مردم زبانزد بوده است.

عروس استانبول

او در رشته موسیقی تحصیل کرده و از این راه زندگی خود و خاله اش را می گذراند. تا اینکه به صورت اتفاقی با فاروک که جوانی بسیار جذاب و ثروتمند است، آشنا شده و این دو عاشق یکدیگر می شوند.

فاروک با سه برادر و مادرش در یک عمارت بسیار باشکوه در بورسا زندگی می کند. سبک زندگی ثریا مدرن و آزاد است اما فاروک جوانی است که به سنت های قدیمی و خانوادگی پایبند می باشد.

این اختلاف نظرها و فاصله طبقاتی خانواده ها باعث بوجود آمدن مشکلاتی پیش روی این عشق می شود. در نهایت این زوج با وجود مشکلات بسیار و مخالفت مادر فاروک، ازدواج می کنند و ثریا از استانبول به شهر بورسا به خانه پدری فاروک نقل مکان می کند.

مشکلاتی که در این خانه باشکوه میان او و خانواده همسرش پیش می آید داستان اصلی این سریال را بوجود می آورد. همچنین مشکلاتی که دشمن این خانواده برایشان بوجود می آورد نیز در زندگی و عشق میان ثریا و فاروک تاثیر دارد. به هم رسیدن و آمیخته شدن دو سبک زندگی مختلف موضوع اصلی این سریال را تشکیل می دهد.

عروس استانبول

خلاصه داستان سریال عروس استانبول :

ثریا دختری تنهاست که پدر و مادر خود را در بچگی از دست داده است و به همراه خاله خود در شهر استانبول زندگی میکند. ثریا زندگی خود را با کار نوازندگی و خوانندگی میگذراند.

خانواده بوران یکی از اصیل ترین و ثروتمندترین خانواده های شهر بورسا می باشد. این خانواده دارای چهار فرزند پسر به نامهای فاروک ، فیکرت ، عثمان و مراد می باشد که به همراه مادر خانواده یعنی اسما سلطان در یک عمارت بزرگ در شهر بورسا زندگی میکنند.

فاروک و برادرانش در استانبول با مهمانان خارجی خود یک قرار کاری دارند و برای استراحت مهمانان خود را به کافه ای میبرند که از قضا ثریا نیز اون روز بجای دوست صمیمی اش دلارا که در آن کافه نوازندگی میکند و ان روز به علت سرماخوردگی از ثریا میخواهد که بجای وی به کافه برود.

عثمان که بیماری آسم دارد جلوی کافه حالش بد می شود و ثریا که او را در این حال میبیند بهش کمک میکند تا حالش خوب بشه.

فاروک ثریا را که ان شب بجای دوستش در آن کافه مشغول نوازندگی بود را می بینید عاشقش میشود و ثریا هم از فاروک خوشش میاد ولی به روی خودش نمیاره. بالاخره بعد از چند روز و یکم ناز کشی

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جم آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

بزودی

جدیدترین اخبار