تبلیغات

برنامه بازی‌های پرسپولیس در تعطیلات نیم فصل لیگ برتر فوتبال

تیم فوتبال پرسپولیس در وقفه در نظر گرفته شده برای نیم فصل لیگ برتر بازی‌های عقب افتاده خود در لیگ برتر و جام حذفی را انجام خواهد داد که برنامه این دیدارها بعد از تغییرات نهایی شد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، تیم فوتبال پرسپولیس در وقفه در نظر گرفته شده برای نیم فصل لیگ برتر بازی‌های عقب افتاده خود در لیگ برتر و جام حذفی را انجام خواهد داد که برنامه این دیدارها بعد از تغییرات نهایی شد.

به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان به جای استراحت در نیم فصل رقابت‌های لیگ برتر با مسابقاتی فشرده روبرو هستند.

پرسپولیس که با یک بازی کمتر و چهار امتیاز بیشتر در صدر جدول رقابت‌های لیگ برتر قرار دارد، روز دوشنبه بازی عقب افتاده خود از هفته هشتم رقابت‌های لیگ برتر را برابر نفت آبادان برگزار می‌کند. این بازی از ساعت ۱۶:۱۵ دقیقه روز دوشنبه هفته جاری در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

سرخپوشان سپس از ساعت ۱۶:۱۵ دقیقه روز جمعه ۲۴ آذر ماه نیز بازی عقب افتاده خود از مرحله یک هشتم جام حذفی فوتبال باشگاه‌های کشور (یادواره آزادسازی خرمشهر) را برابر تیم بادران برگزار خواهد کرد.

پرسپولیس با پیروزی در این بازی، برای مرحله بعد جام حذفی برابر تیم صنعت نفت آبادان قرار می‌گیرد که ساعت و مکان انجام آن، پس از قرعه‌کشی معلوم خواهد شد اما این بازی در تاریخ ۲۸ آذر ماه انجام می‌شود. در این صورت پرسپولیس ظرف هشت روز دو بار با صنعت نفت آبادان بازی خواهد کرد.

همچنین با احتساب بازی‌های انجام شده برابر سپید رود و ذوب آهن در مدت ۱۸ روز پنج مسابقه انجام خواهد داد.

انتهای پیام/*

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جم آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

بزودی

جدیدترین اخبار