تبلیغات

«تماشاخانه سرو» اوایل دی ماه بازگشایی می‌شود

«تماشاخانه سرو» اوایل دی ماه بازگشایی می‌شودبه گزارش حوزه تئاتر گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ امیر نصیربیگی مدیر عامل گروه هنرهای نمایشی روایت فتح در گفتگو با روابط عمومی بنیادفرهنگی روایت فتح درباره اقدامات انجام شده جهت بازگشایی تماشاخانه سرو گفت: قریب یک سال بود که این تماشاخانه پذیرای بسیاری از نمایش های ارزشی بخصوص در حوزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بود. اما به دلیل شروع اقدامات مهندسی و نقشه برداری جهت ساخت پردیس فرهنگی هنری روایت فتح، این تماشاخانه با تعطیلی چندماهه مواجه شد. از آنجایی که قصد ما این بود که همچنان از ظرفیت تماشاخانه سرو به عنوان شکلی از رویه های حمایتی گروه هنرهای نمایشی روایت فتح استفاده شود؛ لذا در همین راستا پیگیری های لازم انجام و جلسات متعددی برگزار شد که در نهایت با حمایت های مسئولان امر برابر برنامه ریزی صورت گرفته در گروه هنرهای نمایشی روایت فتح مقرر گردید، تماشاخانه سرو در محل تازه ای به عنوان مامن تخصصی و حامی ویژه هنرمندان تئاتری دفاع مقدس، انقلاب اسلامی و مقاومت مورد بهره‌برداری قرار گیرد.

وی درباره محل جدید برپایی این تماشاخانه اظهار داشت: دسترسی هنرمندان و مخاطبان به تماشاخانه به عنوان یکی از اولویت‌های اصلی در جلسات کارشناسی همواره مورد نظر و اهمیت ویژه بود؛ لذا از بین گزینه های پیش رو منطبق با همین رویکرد محل جدید انتخاب و کارشناسی های فنی انجام و در ادامه انتقال تماشاخانه در دستور کار گروه هنرهای نمایشی روایت فتح قرار گرفت. تلاش شد اشکالات فنی قبلی اصلاح و با هدف توسعه فضای تماشاخانه و تغییرات مدیریتی رسماً فعالیت تخصصی خود را آغاز نماید. اکنون در مراحل پایانی احداث تماشاخانه سرو هستیم و امیدواریم با خاتمه اقدامات عمرانی اوایل دی ماه بازگشایی مجدد تماشاخانه سرو را با حضور هنرمندان و مدیران و مخاطبین تئاتری عزیز شاهد باشیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: تماشاخانه سرو در اولین گام در دی ماه میزبان دو نمایش خواهد بود و به این ترتیب حیات دوباره خود را در مکانی تازه آغاز و جشن خواهد گرفت .

انتهای پیام/

تماشاخانه سرو چه زمانی بازگشایی می شود؟

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جم آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

بزودی

جدیدترین اخبار