تبلیغات

کنسرت بهنام بانی در شمال کشور

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز به نقل از افکارنیوز، بهنام بانی خواننده موسیقی پاپ در ادامه کنسرت های استانی خود با طرفدارانش در تنکابن دیدار می کند. بهنام بانی در این کنسرت قرار است آهنگ های منتشر شده و جدید خود را از جمله “اخماتو وا کن” و “بسّمه” را برای مخاطبان اجرا کند. آخرین کنسرت […]

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز به نقل از افکارنیوز، بهنام بانی خواننده موسیقی پاپ در ادامه کنسرت های استانی خود با طرفدارانش در تنکابن دیدار می کند.

بهنام بانی در این کنسرت قرار است آهنگ های منتشر شده و جدید خود را از جمله “اخماتو وا کن” و “بسّمه” را برای مخاطبان اجرا کند.

آخرین کنسرت بهنام بانی در تهران در تاریخ ۱۸ آذرماه برگزار شد.

کنسرت های استانی این خواننده در شهرهای تبریز، شیراز، بندر عباس، سنندج و چند شهر دیگر در ماه های آذر، دی و بهمن انجام می شود و در اسفند ماه یک تور اروپا خواهد داشت.

همچنین اولین آلبوم رسمی بانی با نام احتمالی “عاشقم کرده است” در ۱۲ قطعه جدید و قبلا منتشر شده قرار است در اسفندماه منتشر شود.

خواننده دامغانی موسیقی پاپ طی سال‌های اخیر قطعات “اخماتو وا کن” “بسمه”، “همه دنیام”، “عاشقم کرده”، “چی بگم”، “من یه دیوونم”، “علاقه خاص”، “زیبای بی همتا”، “بیخیال”، “بیا اینجا”، “مرز دیوونگی”، “زندگیمون قصه نبود”، “فصل عاشقی”، “ای کاش” را به صورت تک آهنگ منتشر کرده است و از میان آن‌ها قطعاتی چون “علاقه خاص”، “من یه دیوونم”، “چی بگم” و “عاشقم کرده” بیشتر مورد توجه قرار گرفت.

کنسرت بهنام بانی روز سه شنبه ۵ دی ماه ساعت ۲۱:۰۰ در سالن امام رضا(ع) شهر تنکابن برگزار می شود.

انتهای پیام/*

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جم آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

بزودی

جدیدترین اخبار