تبلیغات

ماجرای خودکشی و درگذشت سیلا فرزام با فیلم خودکشی سیلا فرزام

ماجرای خودکشی و درگذشت سیلا فرزام شاخ اینستاگرام با فیلم خودکشی سیلا فرزام

ماجرای خودکشی و درگذشت سیلا فرزام با فیلم خودکشی سیلا فرزام

ماجرای خودکشی و درگذشت سیلا فرزام با فیلم خودکشی سیلا فرزام

ماجرای خودکشی و درگذشت سیلا فرزام

سیلا فرزام دختر جوان و یکی از شاخ اینستاگرام که با قرار دادن عکس های شخصی اش دنبال کننده های زیادی دارد با منتشر کردن فیلمی در صفحه شخصی خودش خبر خودکشی اش اعلام کرد . این فیلم خودکشی سیلا فرزام در اینستاگرام واکنش های عجیبی هم به همرا داشت . این دختر جوان که با انواع مختلف جراحی های زیبایی و تزریق زل و انتشار تصاویر و فیلمهای آنچنانی اش روز گذشته خودکشی کرد و جانش را از دست داد .

به نظر می رسد این دختر جوان به دلیل مشکلات عاطفی که با نامزدش یا همان دوست پسرش داشته است دست به خوکشی زده است . به گفته یکی از دوستان نزدیک این شاخ ایسنتاگرام او با خوردن تعداد زیادی قرص خودکشی کرده و قرار است در روزهای آینده در مشهد خاک سپاری شود . هنوز معلوم نشده که این صحت دارد یا کذب است .

چند سال پیش هم دختری بنام دنیا جهانبخت با یک همچنین ترفندی و با برنامه قبلی دست به خودکشی تقلبی زد و با منتشر کردن فیلمش در اینستاگرام توانست فالوورهای زیادی جمع کرده و از این راه کسب درآمد کند .

دانلود فیلم خودکشی سیلا فرزام

گردآوری: گروه دانلود گل فان

http://golfun.ir/category/download

اینستاگرام سیلا فرزام , خودکشی سیلا فرزام , درگذشت سیلا فرزام , دلیل فوت سیلا فرزام , سیلا فرزام , فوت سیلا فرزام , کلیپ سیلا فرزام

Let's block ads! (Why?)

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جم آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

بزودی

جدیدترین اخبار