تبلیغات

مجموعه «نون جوونی» با تغییرات جدید می‌آید

سید حامد حسینی تهیه کننده و کارگردان تلویزیون و سینما در خصوص آخرین وضعیت ساخت مجموعه «نون جوونی» به خبرنگارحوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ گفت: حدود بیست قسمت از این برنامه قبل از ماه محرم پخش شد و برای سری جدید یک سری طراحی و تغییرات را اعمال خواهیم کرد که این تغییرات در جهت ارتباط بیشتر با مخاطب و بالا بردن جذابیت‌های آن است.

وی افزود: هدف ما این است که در موضوع‌های انتخابی در آیتم‌های کارشناسی، نمایشی، مستند و کمیک بصورت عالمانه تر، جذاب تر و رسانه‌ای‌تر برای ارائه به مخاطب پیش برویم بدین علت یک سری ترکیب بندی ها تغییر خواهد کرد.

مجموعه‌ای ترکیبی اجتماعی «نون جوونی» برای گروه اجتماعی شبکه سه سیما ساخته می‌شود و هر برنامه یک موضوع مشخص دارد و حول محور جوانان و اوایل روزگار جوانی خواهد بود.

این برنامه توصیه‌ای نیست؛ بلکه رفاقتی و دوستانه به جوان‌ها می‌پردازد و نگاه بالا به پایین ندارد و هم سطح این قشر مهم از جامعه است.

این مجموعه شاد است اما کمدی نیست و برای آیتم مستند آن ایرانگردی کاملی صورت می‌گیرد و قومیت‌های مختلفی را نشان می‌دهد که جوان‌ها در راس آن قرار دارند.

تهیه‌کنندگی و کارگردانی این اثر بر عهده سیدحامد حسینی است و یک تیم نویسندگی، کار تحقیق، پژوهش و نگارش آن را در دست دارد.

 

انتهای پیام/

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جم آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

بزودی

جدیدترین اخبار