تبلیغات

«بچه ای با جوراب قرمز» به جشنواره مدیترانه‌ای کن و حیدرآباد هند می‌رود

«بچه ای با جوراب قرمز» به جشنواره مدیترانه‌ای کن و حیدرآباد هند می‌رودخداداد جلالی کارگردان سینما در خصوص حضور فیلم «بچه ای با جوراب قرمز» در جشنواره های خارجی به خبرنگار  حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ گفت: امروز به اتفاق سمانه نصری و ستار اورکی برای حضور در جشنواره مدیترانه ای کن به خارج از کشور سفر می کنیم.

وی افزود: این فیلم اول دسامبر در جشنواره حیدرآباد هند نیز حضور خواهد داشت و در چهار رشته کاندید دریافت جایزه و در یک بخش از یکی از بازیگران فیلم تقدیر خواهد شد.

وی ادامه داد: من به همراه ستار اورکی، سمانه نصری و محسن عزیزی کاندیدای چهار رشته در جشنواره حیدرآباد هستیم و محمد توکلی در بخش تقدیر حضور دارد.

شایان ذکر است «بچه‌ای با جوراب قرمز» در چهار بخش بهترین فیلم برای خداداد جلالی، بهترین بازیگر نقش اصلی زن سمانه نصری، بهترین موسیقی ستار اورکی و بهترین بازیگر نقش مکمل مرد برای محسن عزیزی در جشنواره مدیترانه ای کن پذیرفته شده است.

گفتنی است؛ در این فیلم سمانه نصری، پانته‌آ بهرام، امین زندگانی، افشین سنگ چاپ، علیرضا کمالی‌نژاد، محمد توکلی، محسن عزیزی، گل احمد حسن زاده و امیر‌یل ارجمند نقش آفرینی کرد‌ه‌اند.

«بچه ای با جوراب قرمز» روایتی تکان دهنده از وقایع سال‌‌های اخیر افغانستان است.

انتهای پیام/

حضور فیلم «بچه ای با جوراب قرمز» در 2 جشنواره بین المللی

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جم آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

بزودی

جدیدترین اخبار